Haber

Boğaziçi Bulvarı 2. etap çalışmaları aralıksız devam ediyor

Şahinbey Belediyesi tarafından şehrin trafiğini rahatlatmak ve ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen Boğaziçi Bulvarı 2. etabı ise aralıksız devam ediyor.

Daha önce Hoşgör Meydanı’nı İnönü Caddesi’ne bağlayan Boğaziçi Bulvarı’nın 1’inci etabını şehrin ulaşımını kolaylaştırmak ve şehrin trafik yükünü hafifletmek amacıyla tamamlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Boğaziçi Bulvarı’nı yerinde inceledi.

Tahmazoğlu, şehrin trafiğini rahatlatacak çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak yeni açılan yollar ve yaptığımız Yeşilvadi Üç Katlı Akıllı Kavşak ile şehrimizin trafik sorununu adım adım çözmeye devam ediyoruz. .İlimizin trafiğini rahatlatmak için önce Özdemirbey Caddesi 1.Etap 2.Etap üzerinden gidiyoruz, ardından 12 şeritli Yeşilvadi Bulvarını 12 şerit ile hizmete açtık ve ardından Boğaziçi 1.Etap yolunu tamamlayıp arz ettik. şimdi ise Şehreküstü Kavşağı’ndan başlayıp Kılınçoğlu, Aydınbaba, Saçaklı Mahallelerinden Özdemirbey Caddesi’ne ulaşan İstanbul Boğazı 2. Etap’ta çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Ve yıkım çalışmalarını da tamamladık. yolumuzun düzenleme çalışmalarına başladık.Boğaz 2. Etap yolumuzu tamamlamak için gruplarımız gece gündüz çalışıyor.İnşallah bu yolu da kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. zaman. Yolumuzun vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. ee” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu