Yaşam

Noel Ruhunu Evde Yaşamak İsteyenler İçin: Netflix’te İzlenecek En İyi Noel Temalı Diziler

Yumuşacık bir battaniye, patlamış mısır, sıcak çikolata, en sevdikleriniz ve ekranda Noel ruhunu yansıtan romantik bir dram! Bundan daha güzel bir yeni yıl kutlaması olabilir mi? Yılbaşı ruhunu hissedeceğiniz sıcacık bir dizi arıyorsanız doğru yerdesiniz! İşte yılbaşı ruhunu yansıtan en keyifli diziler!

İyi seyirler!

Bize Yön Veren Yollar (Dash & Lily) – 2020

Roads Leading Us, Midori Francis ve Austin Abrams’ın oynadığı tatlı ve tatlı bir Noel dizisidir. Lily, Noel kutlamalarından çok hoşlanan temiz bir kızdır. Dash ise bu kutlamalardan hoşlanmayan pervasız bir tiptir. Bu ikisi bir defter üzerinden iletişim kurmaya başlar! Sanki Dash ve Lily birbirlerini bulabilecek mi?

Bölüm Sayısı: 8

Noel Akışı – 2021

Tayc ve Shrinie Boutella’nın oynadığı Fransız romantik bir Noel dizisidir. Ünlü bir rapçi ile azimli bir gazetecinin aşkı hakkında ne düşünüyorsunuz? İzlemeye ve öğrenmeye değer.

Bölüm Sayısı: 3

Noel için Ev – 2019/2020

Başrollerini Ida Elise Broch ve Arthur Hakalahti’nin paylaştığı sıcak bir Norveç dizisi. Johanne 30 yaşında bekar bir kadın. Çevresindekiler Johanne’e bir sevgili bulmakta ısrar eder. Johanne bu durumdan sıkılır ve sevgili bulmak için her yolu dener! Sizce bu 24 günlük macerada Johanne’e ne olacak?

Norveç’in karlı manzaralarında geçen bu sıcak romantik komedi dizisi içinizi ısıtacak!

Bölüm Sayısı: 2 sezon, 12 bölüm

Mutlu Mutlu Ne Olursa Olsun – 2019

Başrollerinde Dennis Quaid, Bridgit Mendler ve Brent Morin’in yer aldığı Merry Happy What’dir. Don Quinn, bu romantik komedi dizisinde inatçı bir aile babasıdır. Don, bu Noel’de küçük kızı Emmy’nin erkek arkadaşıyla tanışmak zorunda kalır. Ancak Emmy’nin kız arkadaşı Matt’in işsiz bir müzisyen olması durumu hiç de kolaylaştırmıyor!

Bölüm Sayısı: 8

Noel’de – 2020

Luke Mockridge ve Zeyneb Salih’in rol aldığı bu dizi dram kategorisinde yer almaktadır. Hayatta istediği başarıları elde edemeyen müzisyen Bastian, Noel için evine döner. Ancak Bastian’ı evinde bir sürpriz beklemektedir.

Bölüm sayısı: 3

Noel’den Nefret Ediyorum – 2022

I Hate Christmas bir İtalyan romantik komedisidir. Pilar Fogliati, bekar bir hemşire rolünü oynuyor ve ailesine bir erkek arkadaşı olduğu için övünüyor. Bekar hemşirenin erkek arkadaş bulması için sadece 24 saati vardır.

Bölüm Sayısı: 6

Elfler – 2021

Elfler dizisi ise fantastik diziler kategorisinde yer almaktadır. Bu fantastik dizide bir aile, adalarında yalnız olmadıklarını keşfeder. Büyük umutlarla başlayan Noel tatili bir kabusa dönüşür.

Bölüm Sayısı: 6

Noel’in Üç Günü – 2019

Three Days of Christmas aynı zamanda bir Noel dizisidir. Bu dizide dört kız kardeşin hikayesi üç farklı zaman diliminde anlatılıyor. İlki kız kardeşlerin gençlik yıllarında, diğeri yetişkinliklerinde ve sonuncusu ise yaşlılıklarında gerçekleşir. Bu dizide yılbaşı kutlamalarını görürken aile sırlarına da tanık oluyoruz.

Bölüm sayısı: 3

Bonus: DreamWorks Tatil Klasikleri – 2011

DreamWork tatil klasiği ile çocuklarınızla çok eğlenebilirsiniz! Bu şovda Shrek, Madagaskar, Hıçkırık ve çok daha fazlası var! Bol kahkaha garantili!

Hangi diziyi izlemeyi düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu