Teknoloji

Warzone 2 sunucusu oyuncuları rahatsız ediyor

 
Geliştirici ekip Infinity Ward, yeni bir gönderiyle Warzone 2 ve Contemporary Warfare 2 oyuncularının oyun deneyimine gölge düşüren sunucu sorunlarını araştırdığını duyurdu. Dextero’nun (haber kaynağı) belirttiği gibi, konsol ve PC oyuncuları, 12 Nisan’da yayınlanan 3. sezondan bu yana çeşitli sunucu sorunlarından muzdarip.
 
Sunucu, oyuncuları rahatsız ediyor
 
 
 
Warzone 2 ve Modern Warfare 2’deki sunucu sorunları oyuncuları fazlasıyla rahatsız edecek türden. Bu sunucu sorunları nedeniyle oyunda vurduğunuz mermiler düşmanı bulamıyor, çeşitli gecikmeler yaşanıyor ve bu da oyun deneyimini önemli ölçüde baltalıyor. Geliştirici grup şu anda 3. dönemin başlamasıyla birlikte ortaya çıkan bu durumla uğraşıyor.
 
Call of Duty topluluğundaki oyuncular ve üyeler, geçtiğimiz haftalarda bu sunucu sorunlarının bir an önce çözülmesi gerektiğine dikkat çekmişti. Bu uyarılar ve geri bildirimler üzerine grup, 20 Nisan prestijiyle bu konu üzerinde çalıştığını duyurdu.
 
Resmi Call of Duty hesabında yayınlanan Twitter gönderisinde şu ifadeler yer alıyor: “Sunucuyla ilgili sorunların raporlarını araştırıyoruz ve bunları çözmek için aktif olarak çalışıyoruz.”
 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu