Yaşam

The Great Adventure Treasure Pursuit’in Prömiyeri

Yapımcılığını No23 Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ahmet Toklu’nun yer aldığı ‘Hazine Arayışındaki Büyük Macera’ filminin galası Kanyon’da yapıldı. Yoğun ilginin olduğu gala gecesinin ikincisi depremzede çocuklar için Malatya’da düzenlenecek.

28 Nisan’da vizyona girecek olan The Big Adventure Treasure Pursuit’in galası Kanyon AVM’de yapıldı. Sinema oyuncularının tam kadro katıldığı gala gecesine Ceren Benderlioğlu, Berat Efe Parlar, Atılay Uluışıl, Tolga Tetin, Doğukan Güngör, Hasan Yalnızoğlu ve Banu Karagöz gibi birçok ünlü isim katıldı.

Çocukların eşsiz dünyasında birlik ve beraberliği anlatan sinemanın senaryosunu Deniz Tuncay yazıyor. Çocuk gelişim uzmanları ve psikologların katkılarıyla hazırlanan sinema, titiz bir çalışma sonucunda sinemaseverlerle buluşacak.

 

Seyircinin son sözü

Filmde Bekir Akbaba karakterine hayat veren Muharrem Türkseven, “Çekimlerde söz hakkı bizdeydi ama artık son söz seyircide. Oyuncuların hepsi birbirinden yetenekli ve eğlenceliydi. Çok güzel bir iş çıkardık ve şimdi seyircimizi bekliyoruz.

 

Malatya’da bir gala

Filmimin yapımcısı Tuğba Tuna, “Ülkemizin son günlerde yaşadığı deprem felaketi hepimizi etkiledi. Bu süreci birlikte atlatacağız. Bu yüzden deprem bölgesindeki çocukları da unutmamak gerekiyor. Belki de filmimiz çocukların yaşadığı bu zor günlerde bir ışık olur, bu nedenle 2. galamızı Malatya’da gerçekleştireceğiz.”

 

Bir çocuğumuz olsa nasıl olacağını anladık.

Filmde karı kocaya hayat veren Orçun Kaplan ve Damla Cercisoğlu çifti, “Bu bizim için birçok yönden bir ilkti. Filmde biz bir çiftiz ve aile gibiyiz. Yapımcımız bize bunu her anlamda hissettirdi. Çocuğumuz olsa nasıl biri olacağını anladık. Filmde dostluk da ön planda ve filmin ilerlediği çocukların dostluğu halen devam ediyor.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu