İş

Son zamanların popüler Blockchain ağı Polygon ile iş birliği yapacak

Investing.com – Bu yıl yüksek bir popülarite kazanan TON Blockchain, sosyal oyun ekosistemini geliştirmek için yeni bir hamleye hazırlanıyor.

TON geliştiricileri, Polygon ile iş birliğine giderek Blockchain ağının Polygon’un Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumluluğu ile entegre olmasını sağlayacak. Geliştiriciler, bu sayede ağa erişimini genişletmeyi ve platformlar arasında kullanıcı katılımını artırmayı amaçlıyor.

Kısa süre önce TON ile ortaklık kuran diğer bir platform olan UXLink, Polygon iş birliğinden yararlanarak SocialFi projesini başlattığını duyurdu. UXLink’in 13 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. TON tarafından finanse edilen bu girişim, platformun kullanımını teşvik etmek için oyunlara katılım sağlayan kişilere çeşitli proje tokenleri kazanmalarına imkan tanıyor.

InvestingPro BÜYÜK YAZ İNDİRİMLERİ başladı! %50 indirime ek %10’a varan indirim için KAZAN kuponunu kullanın.

Kodu nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Adım adım gösterdiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Sorularınız için destek birimimize buradan ulaşın.

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal de bu ortaklıkla ilgili memnuniyetini dile getirdi. Nailwal, TON ile olan iş birliğinin EVM geliştiricilerini TON ekosistemiyle bir araya getireceğini ve böylelikle Telegram’ın devasa kullanıcı tabanı için özel olarak tasarlanmış yenilikçi merkezsiz uygulamaların (DApp) geliştirilmesinin daha kolay hale geleceğini söyledi.

TON ile Polygon arasındaki iş birliğinin ilerleyen dönemlerde daha da derinleşmesi bekleniyor. TON ekosistemi, Polygon’un endüstrideki tecrübesini kullanarak kullanıcılar için daha ilgi çekici ve etkileşimi yüksek bir platform olma hedefine sahip. Geliştiriciler, böylece TON ağına olan ilginin devam etmesi ve çok daha rekabetçi bir ekosistem oluşturmak için ağın işlevselliğini artırmayı amaçlıyor.

TON Coin’de son durum

Ekosistemin yerel varlığı TON, bu yılın ilk aylarında yakaladığı yükseliş ivmesini koruyor. Haziran ayında 8,25 dolara kadar yükselen kripto para, zirve seviyesini işaretledikten sonra dalgalı hareket ederken ortalama 6,95-7 dolar bandında destek buldu. Geçen haftaki genel düşüşte kısa bir süre 6,39 dolara kadar düşen TON, ardından hızlı bir toparlanmayla yeniden 7 dolar bandına geri döndü.

cizrehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu