Haber

People Dergisi Seçildi: 2023 Yılının Yaşayan En Seksi Erkeği Kim?

Bildiğimiz gibi People dergisi her yıl en seksi erkeği seçiyor. Daha önceki yıllarda Michael B. Jordan, The Rock, David Beckham gibi isimleri görmüştük, bu sene kimmiş bakalım?

Kaynak:https://www.usatoday.com/story/entert…

2022 yılında bu unvana layık görülen isim ise Chris Evans oldu!

Sunucu Jimmy Kimmel Salı günü yaptığı programda “Yılın En Seksi Erkeği”nin kim olduğunu açıkladı.

İnsanlar bu yılın Yaşayan En Seksi Erkeğinin Timothée Chalamet, Harry Styles, The Golden Bachelor ve hatta Taylor Swift’in erkek arkadaşı Travis Kelce olabileceğini düşünüyor.

Kimmel ipuçları verirken insanlar bunun bir Game of Thrones karakteri ya da George Clooney olduğunu düşündüler ama sonunda birisi “Dr. McDreamy?” diye sordu. Doğru cevabı tahmin etti.

Grey’s Anatomy serisini seviyorsanız bu ismi iyi biliyorsunuzdur.

Birçok kişi tarafından “McDreamy” olarak bilinen Patrick Dempsey, People dergisi tarafından 2023’ün Yaşayan En Seksi Erkeği seçildi.

57 yaşındaki oyuncu People’a başlık hakkında “Bunun hayatımın bu noktasında gerçekleşmesine sevindim” dedi. “Tanınmak güzel ve kesinlikle egomu biraz sarsıyor ama bu bana bunu olumlu bir şey için kullanabileceğim bir platform sağlıyor.” söz konusu.

Dempsey ayrıca yeni unvanını tanıtmak için çıkartmalar, tişörtler ve posterler hazırladığını söyleyerek şaka yaptı. Aktör People’a “Yıllar önce zirveye ulaştım. Ama hâlâ buradayım” dedi. söz konusu.

Şöyle ekledi: “Bunu tamamen unutmuştum ve bu pozisyonda olmayı hiç düşünmemiştim. Yani egom iyi durumda.”

Dempsey, Yaşayan En Seksi Adam unvanıyla, kanser hastalarına ve sevdiklerine destek olmak amacıyla annesinin anısına kurduğu Dempsey Center’ı öne çıkarmayı umuyor.

Sizce bu yılın en seksi erkeği kim?

haber-niksar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu