Yaşam

MHP lideri Devlet Bahçeli’den İYİ Parti’ye ittifak çağrısı: Ülke bekası için yerel seçimlerde komşu olalım

Geçtiğimiz günlerde UYGUN Parti Sözcüsü Kürşad Severli, Meral Akşener’in 26 Ağustos’ta Afyonkarahisar’da konuşma yapacağını belirtmişti. Açıklamaları Türk siyasetinde önemli bir başlangıç ​​olacaktır.ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in konuşmasında ne diyeceğini merak ederken, son günlerde siyasi gündemin en çok konuşulan konularından biri de Millet İttifakı’ndan kopma noktasına gelen YETERLİ Parti’nin mi? , yerel seçimlere tek başına girecek.

Bahçeli’den UYGUN Partisi’ne çağrı

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den çarpıcı bir saldırı geldi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Hande Fırat, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Gece Görüşü programında MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in mesajını, “Geçmişte MHP’de yer alıp daha sonra DÜZGÜN Partisi’ne katılanlara çağrı yaptı. MHP lideri yeni bir dönem çağrısı yapıyor. ‘Memleketin bekası için yerel yönetimlerde komşu olalım’ diyor. ‘‘ iletti.

Özdemir’in mesajı şöyle:

Sayın Genel Başkanımız 1 Ağustos 2019 tarihinde Twitter üzerinden bir açıklama yayınlayarak, geçmişte MHP’de yer alan ve daha sonra İYİ Parti’ye katılan isimlere çağrıda bulunmuştur. Yine Sayın Başkan, sizlere saygılarını sunarak, İYİ Parti’ye yeni bir çağrıyı iletmekte ve siz değerli kamuoyu ile paylaşmaktadır:

Biz çağırdık eve dönmedin memleketin hayrına yerelde komşu olalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu