Teknoloji

Mass Effect Legendary Edition İçin Birinci Şahıs Modu Yayınlandı

 
Şu anda Mass Effect oynayanlar ve geri dönüş yapmak isteyenler için yeni bir mod yayınlandı. Birinci şahıs modu olarak karşımıza çıkan bu yeni mod, ‘Aphar’ tarafından geliştirilip yayınlandı. Birinci şahıs modu, Mass Effect Legendary Edition koleksiyonunun ilk oyunu için mevcuttur.
 
Birinci şahıs sevenler için güzel mod
 
 
 
Aphar tarafından yayınlanan ücretsiz mod sayesinde ilk oyunun tamamını birinci şahıs bakış açısıyla oynayabilirsiniz. Bu mod, hem savaş/aksiyon anlarını hem de keşif anlarını destekler. Yani birinci şahıs kamera bakış açısıyla oyun boyunca kesintisiz ilerleyebiliyor ve bu bakış açısı için yapılan değişikliklerle oyunu bitirebiliyorsunuz.
 
Oyunda her aksiyon bölümü bu mod ile ayrı ayrı ayarlanıyor ve optimize ediliyor. Mod ile birlikte oyundaki savaş anlarında siperin arkasına saklanma ve siperden dışarı ateş etme durumu da dikkate alınmış ve bu kısımlar birinci şahıs bakış açısına uyarlanmıştır.
 
Öte yandan birebir kamera bakış açısıyla birlikte keşif yapabiliyor ve hatta asansör kullanımı birinci şahıs modunda gerçekleşiyor. Kısacası oyunu bu açıdan bir bütün olarak deneyimleyebilirsiniz.
 
Oyunu bu formatta oynamak için aşağıdaki linke ulaşabilirsiniz.
 
mod bağlantısı:
 
– MassFPS – Birinci Şahıs Kamera
 
İşte birinci şahıs modundan görüntüler
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu