Yaşam

Marvel’in Yeni Dizisi Secret Invasion Fragmanı, Yayın Tarihi

Marvel Sinematik Evreninin 5. Aşamasına geçeceğiz. Gizli İstila Şimdi birkaç hafta kaldı. Nick Fury’ye odaklanacağımız dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz aylarda paylaşılmıştı.

Diziyi merakla bekleyen Marvel hayranlarını beslemek için yeni materyaller paylaşılmaya devam ediyor. Klasikleşmiş ‘renkli’ Marvel evreninden uzaklaşacağımız seriden bu kez yeni bir fragman geldi.

  • Secret Invasion çıktığı gün izlemeye başlamak ve tüm Marvel yapımlarına erişmek için Disney+ abonesi olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Secret Invasion’dan yeni fragman:

Secret Invasion’dan ilk fragman:

Gizli İstila konusu:

Gizli İstila, Samuel L. Jackson Nick Fury karakterine odaklanacak. Fury, dünya çapındaki casusları ile insan kılığına girebilen ‘Skrulls’ olarak bilinen yeşil uzaylıların izini sürmeye çalışacak. Bu süreçte kimin kim olduğunu bulmaya çalışmak büyük bir karmaşa yaratacaktır.

Aslında serinin kötü tarafı olan Skrulls’u Captain Marvel filminde görmüştük. Nick Fury, bu uzaylılarla ilk kez 1990’larda karşılaştı. Ama Skrullar, o dönem sadece evsiz kalan saf göçmenlerdi . Aradan geçen yıllar, Skrullar’ı tehlikeli bir ruh haline soktu.

Yaşanacak uygun bir gezegen bulamamanın bir sonucu olarak bir dizi Skrull üyesi batı istilasını başlattı. İhtiyaç duydukları kaynakları ele geçirmek için önce kılık değiştirirler, sonra zor kullanarak harekete geçerler.

Secret Invasion oyuncu takımı:

Secret Invasion’da Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke, Olivia Colman, Carmen Ejogo, Cobie Smulders, Christopher McDonald, Killian Scott ve Kingsley Ben-Adir yer alacak.

Secret Invasion çıkış tarihi:

Secret Invasion 21 Haziran 2023’te vizyona girecek. Dizinin daha önce bu yılın bahar aylarında yayınlanması planlanıyordu.

Secret Invasion nerede yayınlanacak?

Gizli İstila, Disney+ platformda yayınlanacaktır. Bu bağlantıya tıklayarak Disney+ abonesi olabilirsiniz.

Secret Invasion’dan ilk görüntüler:

haberyedisu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu