Haber

Karabük Valisi Gürel, muhtarlar ve sözleşmeli personelle bir araya geldi

Karabük Valisi Fuat Gürel, Safranbolu ilçesindeki muhtarlar ve yeni atanan 4/B kontratlı çalışanlarla bir ortaya geldi.

Sunal Tülbentçi Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıda mahalle ve köy muhtarlarının problemlerini dinleyen Gürel, tahlilleri konusunda vilayet müdürleriyle görüştü.

Muhtarların tüm taleplerinin imkanlar ve program çerçevesinde değerlendirileceğini tabir eden Gürel, hususların takipçisi olacağını bildirdi.

Toplantıya, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, Vilayet Jandarma Kumandanı Garip Gümüş, Vilayet Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Vilayet Özel Yönetimi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Vilayet Genel Meclis üyeleri, kurum müdürleri ve ilçe protokolü katıldı.

Vali Gürel, İçişleri Bakanlığınca gerçekleştirilen imtihanla değişik branşlarda boş bulunan takımlara atanan 4/B kontratlı çalışanlarla de bir ortaya geldi.

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen programda, atamaları yapılan işçilere yeni vazifelerinin iyi olmasını dileyen Gürel, “Görevlerinizi yaparken empati kurun; diğer kurumlarda kendi anne-baba ve akrabalarınıza nasıl davranılmasını istiyorsanız, gelen vatandaşlarımıza da o şekilde davranın.” tavsiyesinde bulundu.

Atamaları yapılan çalışanların yerinde olmak için uğraş harcayan yüz binlerce kişinin bulunduğunu aktaran Vali Gürel, vatandaşların iş ve süreçlerinin güler yüzlü formda süratlice yapılmasını istedi.

Sözleşmeli işçiler, daha sonra vazife yapacakları yerlerin kurasını çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu