Haber

AK Partili Mustafa Şen: Seçimlere en yüksek katılım Türkiye’de

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Mustafa Şen, oysürece ilişkin dikkat çekici değerlendirmelerde bulundu.

“DOSTLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM”

Konuşmasına teşekkürle başlayan Şen, “Bizi evlatları gibi kucaklayan Trabzon’umuza, bizden önce bu bayrağı taşıyan milletvekillerimize, milletvekili adaylarımıza, aday adaylarımıza, mahalle, ilçe ve il teşkilatlarımıza, milletvekillerimize teşekkür ediyorum. davalar ve gece gündüz tarlada koşan arkadaşlarım.” .

“SEÇİMLERE EN YÜKSEK KATILIM TÜRKİYE’DE”

Seçimlere katılımın yüksek olduğunu vurgulayan ve sorunsuz bir şekilde tamamlandıklarını söyleyen Mustafa Şen, “1950’lerden bu yana Türk Milletinin ve devletimizin en çok yaptığı işlerin başında seçimler gelmektedir. Demokratik bir yarış atmosferinde tamamlandı.Her saat bu demokratik yarışla ilgilenilmesi ve sürecin sorunsuz sonuçlandırılması büyük bir başarıdır.Bunu değerlendirirken seçmenin yarısı sandığa gitti yarısı sandığa gitmedi. diğer ülkelerle karşılaştırırsanız en üst düzeyde bir demokrasi yarışı özgür özgür iç ve dış gözlemcilere açık katılım oranı yüksek. Türkiye’de bunun olduğunu göreceksiniz. Bunun için milletimize teşekkür ediyorum” dedi. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu